KONST / Litografier / Grafiskt blad 7437050
nr 743 7050
Grafiskt blad
Le Corbusier, Motiv från mappen Aeuvre Plastique, osignerad, liggande modeller, motivets mått: 15, 5 x 23
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 februari 2012
kl 17:37:36
27/2 08:44:33
850 kr
27/2 15:38:43
27 feb